ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Еуростандард

1 мин читање

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на денешната прес конференција ги потсети граѓаните на фамозните 13 милиони евра кои фамилијата Заеви...