ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

жител

1 мин читање

Основното јавно обвинителство Скопје донесе Наредба за спроведување истражна постапка против едно лице осомничено за кривично дело „неовластено изработување, држење,...