ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

загаденост

1 мин читање

Скопје повторно смрди! Додека, градоначалникот Петре Шилегов организира комични настапи во кои ја промовира својата неработа, Скопје се гуши во...