ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Заев

1 мин читање

На денешната  собраниска седница имаше обраќање пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ Антонио Милошоски. Тој праша каде премиерот ги запознал актуелните негови советници...