ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ >

институции

1 мин читање

Пратеничката од ВМРО-ДПМНЕ Слаѓана Митовска на собраниската Комисија за финансирање и буџет која денеска ја продолжи расправата за предлог измените...