ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Коцијанчич

1 мин читање

Портпаролката на Европската Комисија, Маја Коцијанчич, ги потсетува сите политички актери во Македонија дека слободата на медиумите и новинарите е од посебна...