ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Локомотива

1 мин читање

Најмалку 20 лица загинаа, а десетици се повредени во денешниот пожар на железничката станица во египетската престолнина, Каиро. Според очевидците,...