ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ >

Охриѓани

По еден куп скандалите во општината Охрид револтирани граѓани поставија пароли со пораки до градоначалникот Константин Георгиевски. Имено по скандалот...