ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ >

Работници

1 мин читање

Комисијата за финансии на ВМРО-ДПМНЕ денеска сподели статус на својот Фејсбук профил каде потенцира дека „Корупцијата и политичката нестабилност си...

1 мин читање

Социјалните мрежи се преполни со коментари и критика кон властите кои се изживува со работниците среде топлото време во Скопје....