ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ >

РОМИНО САЛА

1 мин читање

Денеска светот официјално се збогува со фудбалерот Емилијано Сала откако беше идентификувано неговото тело кое настрада пир уривање на неговиот...