ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ >

Шабан Шаулич

1 мин читање

Медиумите открија нови детали за Турчинот Алсин Левент кој ја предизвика тешката сообраќајна несреќа во која животот го загуби кралот...