ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Живот и Стил > Victoria’s Secret ја претстави новата колекција костими за капење

Victoria’s Secret ја претстави новата колекција костими за капење

1 мин читање

По тригодишна пауза, Victoria’s Secret создаде нова колекција костими за капење. Познатиот бренд сними рекламна кампања за да ги презентира новите бикини и едноделни костими.

Ангелите Сара Сампајо, Џасмин Тукс, Роми Стријд, Лаис Рибеиро, како и најновиот ангел Барбара Палвин позираа на плажа. Ним им се придружија моделите Грејс Елизабет, Лорена Реј, Меган Вилијамс и Ајдан Куртис.